Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район

Обговорили основні напрями співпраці щодо сприяння зайнятості умовно засуджених осіб

Дата: 02.03.2021 09:45
Кількість переглядів: 425

В рамках акції «Роль жінки в суспільстві» працівниками Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено зустріч з начальником  Монастирищенського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Кузьменком Віктором Леонідовичем.

В ході зустрічі обговорювалися основні напрями співпраці установ та активні програми сприяння зайнятості умовно засуджених осіб. Як зазначив Віктор Леонідович, більшість засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку у Монастирищенському районному секторі, не забезпечені офіційною роботою та проживають за рахунок тимчасових заробітків. Вчинені ними злочини, за якими винесено відповідні вироки, носять корисливий характер, що нерідко є наслідком безробіття. Саме тому, пропагуванню послуг, що надаються службою зайнятості, шляхом інформативного ознайомлення було визначено провідним напрямом взаємодії в рамках співпраці організацій щодо допомоги та сприяння в офіційному працевлаштуванні.